محل تبلیغات شما

کسب و کارخدمت از مارا اگر بخواهم با لفظ امروزی اسمگذاری کنم، یک استارت آپ است (چقدر من از این کلمه حس بدی میگیرم. شده یه چیزی تو مایه های کارآفرینی. دیده شده که شخصی فقط ایده داره، اونم تورویاهاش. میگه من کارآفرینم. استارت آپ هم چیزیه که این روزها همه یا دنبالشن یاتوشن)

خدمات در این سایت به چند کتگوری زیرتقسیم می شود:

1.      خانه

2.      نظافت

3.      تاسیسات

4.      زیبایی

5.      ساختمان

6.      دیجیتال

7.      خودرو و حمل و نقل

8.      حیوانات

9.      آموزش

هر کدام از کتگوری سرویس های بالا،خود به چندین زیر سرویس تقسیم می شوند که در اینجا برخی از آن ها را نام می برم:

خدمات ایزوگام

خدمات برق کاری

خدمات تاسیسات و لوله کشی

قالیشویی

مبل شویی

نظافت منزل

خدمات گرمایشی

خدمات سرمایشی

تعمیر لوازم منزل

لوله بازکنی

خدمات باغبانی

تخلیه چاه

خدمات ساختمانی

پذیرایی مجالس

خدمات پرستاری

نقاشی ساختمان

اسباب کشی

تعمیر آسانسور

ساخت در و پنجره

وانت بار

و در آینده نیز از این گسترده ترخواهد شد. فعلا این خدمات در تهران و چند کلان شهر دیگر ارائه می شوند که در آیندهبه کل کشور تعمیم داده خواهد شد.

هر خدمتی که شما مد نظر داشته باشیدرا می توانید از این سایت دریافت کنید. البته ناگفته نماند که این کسب و کار بیعیب و کم اشتباه نیست اما تمام تیم سعی و تلاش خودشان را می کنند و این برای منقابل تقدیر است.

و اما دلیل نوشتن این مطلب تبریک بهتیم خدمت از ما” است که بعد از کلی تلاش شبانه روزی و مداوم توانستندامروز از لحاظ بازدید سایت و رنک الکسا، رتبه یک سایت های خدماتی کشورباشند  و این جایگاه در بین رقبایی که فراوان در این زمینه هزینه می کنند (هرینهاینجا فقط پول منظورم هست) کار آسانی نبوده و نیست.

لینک دانلود اپلیکیشن مشتری:

دانلود اپلیکیشن متخصصین:

خدمت از ما را در شبکه های اجتماعیدنبال کنید.

توییتر اینستاگرام لینکدین 

با تشکر
حمید طهماسبی

منبع

فروش ماشین ظرفشویی جدید

مهاجرت به اوکراین از طریق سرمایه گذاری

وکیل مهاجرت به اسپانیا

,      ,سایت ,های , خدمات ,کار ,    ,از این ,خدمت از ,از ما” ,   خدمات

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

wwirhiprica « وبلاگ شخصی ابراهیـم طهمـاسبـی شاه منصـوری » دانشجویان فلسفه دانشگاه شهید بهشتی itonrare هموار کنکور تجارت بازرگانی و حفظ ارزش پویا Marie's page Raymond's style مرجع آموزش زبان ویژه کنکور قیمت تور ها